Wypełnij formularz

i weź udział w grze o 500.000zł!

Dzień dobry!

Napisz jak się nazywasz i zgłoś się do gry!

Gdzie trafi nagroda, jeśli wygrasz?

Na jaki numer telefonu mamy wysłać Twoje zaproszenie do gry?

-
-

Na jaki adres e-mail wysłać potwierdzenie wypełnienia formularza?

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
- Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
- Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji loterii lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych na potrzeby loterii jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w loterii.

W przypadku wyrażenia odrębnych zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych, dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
- Potwierdzam powyższe oświadczenia
- Mam ukończone 18 lat i akceptuję regulamin